AKCE – Objednejte minimálně tři doplňky stravy DOLOGRAN a získáte navíc DOLOGRAN VITAMIN FORTE D3 zdarma!

Akce se vztahuje na jednu objednávku.

K objednávce s hodnotou nad 700 Kč máte navíc dopravu
zcela zdarma.

Zobrazit produkty

DOLOGRAN NATURAL – granulát obsahuje přírodní hořčík a vápník, které přispívají ke správnému vývoji a udržení zdravých kostí a zubů a normální činnosti svalů. Vápník přispívá ke správné funkci nervových přenosů. Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

DOLOGRAN JOD – granulát přírodní minerály hořčíku a vápníku obohacené jodem, který přispívá k normální funkci štítné žlázy a ke zdravé pleti.

DOLOGRAN VITAMIN – granulát

DOLOGRAN VITAMIN FORTE D3 – granulát

Obsahují komplex minerálů hořčíku, vápníku a vitamínů. Některé z nich jako B6, B12, Kyselina listová, D3, Acerola (přírodní zdroj vitamínu C) přispívají ke správné funkci imunitního systému a mají i další význam společně s ostatními obsaženými vitamíny v DOLOGRANU a tím pozitivně podporují naše zdraví.

DOLOGRAN pro děti DOLOGRÁNCI VITAMIN IMUN jsou Cucavé tablety s Betaglukany, vitamíny a minerály pro děti od 3 let s příchutí pomeranče. Hořčík a vápník přispívá k udržení zdravých kostí a zubů. Vitamín D podporuje vstřebávání vápníku a přispívá k normální hladině vápníku v krvi a příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému. Vitamíny D, C, B6, B9 a B12 přispívají ke správné funkci imunitního systému.

DOLOGRAN TABLETY Mg, Ca, D3, C, K2 ve formě tablet, obsahující vyvážený poměr přírodních minerálů hořčíku a vápníku obohacený o komplex vitamínů C, D3, K2 (MK7) pro podporu zdraví, imunity a psychické pohody organismu. Vitamín K2 nejlépe funguje v kombinaci s Vitamínem D, společně přispívají k lepšímu využití vápníku a k udržení zdravých kostí.

Více se o významu obsažených minerálů a vitamínů dočtete v popisu jednotlivých druhů DOLOGRANU na těchto stránkách.

Možnost zakoupení ve Vaší nejbližší lékárně nebo zde, na našem e-shopu.

Natural

Vitamin

Vitamin Forte D3

VITAMIN IMUN

Mg, Ca, D3, C, K2

Doplněk stravy.

Copyright © 2023 | DOLOGRAN

Telefon:
+420 499 423 706
+420 775 985 050
E-mail: info@dologran.cz