Využijte jarní akci na doplňky stravy DOLOGRAN NATURAL, DOLOGRAN VITAMIN, DOLOGRAN JOD + DOLOGRAN VITAMIN FORTE D3 zdarma a vyzkoušejte všechny produkty DOLOGRAN.

 

Cena: 390 Kč vč. DPH

Všechny produkty DOLOGRAN jsou přírodním zdrojem minerálu hořčíku a vápníku v optimálním poměru 2:1, které zajišťují dobré využití v lidském těle. Podporují organismus a přispívají k psychické pohodě. 

DOLOGRAN NATURAL obsahuje hořčík a vápník, které přispívají ke správnému vývoji a udržení zdravých kostí a zubů a normální činnosti svalů. Vápník přispívá ke správné funkci nervových přenosů. Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

DOLOGRAN JOD přispívá k normální funkci štítné žlázy a ke zdravé pleti.

DOLOGRAN VITAMIN a DOLOGRAN VITAMIN FORTE D3 obsahují komplex minerálů hořčíku, vápníku a vitamínů. Některé z nich jako B6, B12, Kyselina listová, D3, Acerola (přírodní zdroj vitamínu C) přispívají ke správné funkci imunitního systému a mají i další význam společně s ostatními obsaženými vitamíny v DOLOGRANU a tím pozitivně podporují naše zdraví. 

Více se o významu obsažených minerálů a vitamínů dočtete v popisu jednotlivých druhů DOLOGRANU na těchto stránkách. 

Možnost zakoupení ve Vaší nejbližší lékárně nebo zde, na našem e-shopu.

Natural

Vitamin

Vitamin Forte D3

Copyright © 2018 | DOLOGRAN

DOLOGRAN je přípravek, který obsahuje vápník a hořčík z přírodních zdrojů. Technologickou úpravou bez přidání konzervačních látek a chemických barviv je dosaženo unikání granulátové podoby.

Telefon:
+420 499 423 706
E-mail: info@dologran.cz